Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Prvním krokem je vyplnění formuláře na těchto stránkách, případně kontaktování kteréhokoliv realitního makléře mailem nebo telefonicky. 

Realitní makléř Vám poté nabídne bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Jedná se o čistě informativní schůzku s řadou informací o realitním trhu obecně a případných zvláštnostech ve vztahu k regionu nebo typu nemovitosti. Makléř posoudí faktický stav nemovitosti, určí reálnou tržní cenu, seznámí majitele nemovitosti s poptávkou po podobných nemovitostech a upozorní ho na veškerá úskalí, spojená s prodejem nemovitosti. Schůzka zabere 60 až 90 minut času.

V případě zájmu makléř seznámí majitele nemovitosti s různými variantami smluvního vztahu, s právy a povinnostmi, která z takového smluvního vztahu vyplývají.

V případě oboustranného zájmu o další spolupráci dojde k uzavření zprostředkovatelské smlouvy.  Dojednají se podmínky prodeje nemovitosti, stanoví se aktuální prodejní cena a dohodne se strategie prodeje.

Realitní makléř vykoná podrobnou prohlídku nemovitosti a zhotoví fotodokumentaci.  Klient pak realitnímu makléři předá veškerou potřebnou dokumentaci. Realitní makléř zjistí a ověří informace, prokazující aktuální právní stav nabízené nemovitosti. Poté vytvoří kvalitní prezentaci nemovitosti.

Nemovitost nabídneme všem poptávajícím klientům z databáze společnosti a do své evidence ji převezmou všichni realitní makléři. Následuje prezentace nemovitosti na realitních serverech, případně v tisku, na vývěskách a podobně. 

Realitní makléř bude klienta pravidelně informovat o veškerém dění, souvisejícím s prodejem jeho nemovitosti včetně zájmu o nemovitost a jejích prohlídkách. Makléř je na nich vždy osobně přítomen tak, aby byl schopen pozitivně ovlivnit zájemce o nemovitost a okamžitě uskutečnit navazující kroky v případě vážného zájmu.

V případě zájmu kupujícího bude realitní makléř nápomocen při zajištění financování koupě nemovitosti. Realitní makléř není na tomto kroku nijak provizně zainteresován, takže jeho rada a služba je skutečně nezávislá a ve prospěch klienta.

Realitní kancelář zajistí komplexní právní servis. Advokátní kancelář společnosti vypracuje bezplatně veškerou potřebnou smluvní dokumentaci (smlouvu o budoucí smlouvě kupní, kupní smlouvu, smlouvu o advokátní úschově, případně další smlouvy, pokud budou pro průběh obchodu nezbytné). Důraz je kladen především na bezchybný průběh obchodu k naprosté spokojenosti obou smluvních stran. 

Realitní makléř zajistí podpis smluvních dokumentů a postará se o veškeré další kroky (předání nemovitosti, výplata finančních prostředků, vklad do katastru nemovitostí), nezbytné k řádnému dokončení obchodu.

SLUŽBY REALITNÍ KANCELÁŘE VOYTA REALITY

REALITNÍ SLUŽBY

PRÁVNÍ SLUŽBY

FINANČNÍ SLUŽBY

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci